Také se vám letos nechce do ateliéru?

Pojďme na vánoční trhy! 🎄

Užijeme si vánoční atmosféru přímo v ulicích Prahy, na jednom z vánočních trhů. Za melodie vánočních koled a třpytu kouzelných světýlek vyfotíme rodinné momentky u stromečku do vašeho alba.

Během focení si můžete i vychutnat punč, pečené kaštany nebo cokoliv, na co máte chuť. Bude to jednoduše pohodová rodinná vánoční procházka. A kdo ví, možná bude i sníh! :)

🎄 Momentky z vánoční Prahy

Během procházky nafotíme momentky z vánočního trhu. U stromečku, mezi světýlky, za doprovodu vánočních koled.

Líčení a účes v ceně od vizážistky

Ve studiu na Praze 4 vás nalíčí a učeše vizážistka Nikola Miláčková. Poté se přesunete na vánoční trh, kde budeme fotit. Líčení a účes platí pro maminku, po domluvě i pro holčičku.

📷 30–50 upravených fotek

Upravené fotky dostanete v krásné online galerii do 5 dnů od focení. Počet focení není omezený, těšte se na nejméně 30 upravených fotek.

Termíny focení

Fotíme v nejméně vytížené časy tak, abychom měli celý trh jen pro sebe :)

• čtvrtek 29. 12. celý den

Místo focení

Staroměstské náměstí, nebo Náměstí Míru po domluvě dle vybraného termínu.

Adresa studia vizážistky je Svatební studio ANET, Nad Přívozem 14, 14700 Praha 4 – Braník

Vánoční focení

3 900 Kč

Cena je včetně 1 hod u vizážistky – líčení a úprava vlasů. Pro závaznou rezervaci termínu se platí nevratná záloha 1000 Kč. V případě deště se focení přesouvá na nejbližší volný termín.

• 45 min focení v centru Prahy
30 až 50 upravených fotek
úprava líčení a vlasů u vizážistky Nikoly Miláčkové
• dodání fotek do 5 dnů
• fotky v online galerii ke stažení v originální kvalitě
• přátelský přístup & uvolněná atmosféra

Reference

Co říkají ti, kteří stáli před mým foťákem?

Michaela Kopalová
Michaela Kopalová
S Kristýnou jsme se domluvili na předvánoční těhotenské foceni v ateliéru. Focení a hlavně výsledné fotky se nám tam líbily, že o dva měsíce později už jsme Kristýnu uháněli, aby dorazila k nám domů na focení s naším novorozencem 🙂 Můžeme jen doporučit, Kristýna je moc milá a profesionální a výsledné fotky brzy dostanou své místo na zdi.
Petra Colmans Muzikova
Petra Colmans Muzikova
S Tynkou bylo focení nejen zábava,ale i krásná záležitost, připadali jsme si jako filmové hvězdy :) fotky jsou krásné a už teď se těšíme na další setkání! Doporučujeme všemi deseti!
Lenka Hamplová
Lenka Hamplová
Z našeho domácího focení vzešly opravdu krásné fotografie. Focení bylo mimořádně pohodové.
Nikola Kopecká
Nikola Kopecká
S Týnou jsme se fotili již podruhé. Její styl focení je nenáročný. Vždy jsme si užili spoustu legrace. Mohu jenom doporučit.
Nicola Husníková
Nicola Husníková
Týnka je neskutečný profík. Focení s ní bylo příjemné, panovala uvolněná atmosféra a já se cítila skvěle, i když vůbec neumím jakkoliv pózovat a nevím co sama se sebou. 😅 Týnka mě instruovala s tím, co mám dělat, navrhovala změny prostředí, dokonce i převlékání ve sněhu jsme zvládly. Byly jsme hotové za cca půl hodinky a výsledek fotek je perfektní. Děkuji moc a už se těším, až nafotíme novorozenecké fotky. 🙏🏻
Michaela Gabrielová
Michaela Gabrielová
Focení bylo skvělé! S Týnou jsme si focení moc užili a fotky, které Týna udělala jsou nad naše očekávání. Děkujeme mockrát.
Khrystyna Chytráčková
Khrystyna Chytráčková
Moc děkujeme, focení jsme si moc užili, byla to fajn vánoční procházka, se sněhem, mrazem a vším, co k tomu patří a k tomu ty úžasné fotky. Určitě se na Vás obrátíme hned při další příležitosti, vlastně už teď se na to těšíme :).
Barbora Ekart
Barbora Ekart
Příjemné focení, nádherné výsledné fotky! Můžu jen doporučit :)
Karolina Menclova
Karolina Menclova
Na Týnku jsem narazila na sociální síti, kde mě oslovil její styl focení. A neudělali jsme chybu, když jsme si vybrali právě ji, aby nám nafotila těhotenské fotky. Týnka je moc příjemná a ačkoliv se neradi fotíme, byla to pro nás milá zkušenost a výsledné fotografie jsou moc hezké. Děkujeme a doporučujeme. 🍁 My se určitě nefotili naposledy. ☺️
Petra Hlavacova
Petra Hlavacova
Focení s Kristýnou určitě doporučuji! Fotili jsme s ní už podruhé a určitě ne naposledy. Fotky nádherné a focení vždy příjemné, nenucené. Jsme moc spokojení.

Nejčastější dotazy

Kolik dostaneme fotek a kdy budou hotové?
Těšit se můžete na 30–50 upravených fotek. Fotky vybírám sama, do galerie zahrnu různé momentky, výrazy v obličeji a také varianty jedné fotky. Hotové jsou do 5 dnů od focení.

Kde můžeme fotit?
Na vánočním trhu na Staroměstském náměstí nebo Náměstí Míru. Fotíme v nejméně vytížené časy tak, abychom měli celý trh jen pro sebe.

Jak bude focení časově probíhat?
• 1 hodina líčení a úprava vlasů u vizážistky Nikoly Miláčkové ve studiu (pro maminku, po domluvě možné i pro holčičku)
• přesun na místo focení (do 30 min)
• 45 min focení s Týnou na vánočním trhu

Někdo z rodiny se nerad fotí. Zvládneme to?
Zvládneme! Vždy se snažím, aby focení bylo příjemné, nebudu vás nutit do póz. Mám pár ověřených nápadů, při kterých vznikají krásné momentky. Není se čeho bát :)

Další otázky a odpovědi najdete tady.

Týna, těší mě

Už od mala mě baví koukat na svět přes hledáček foťáku. Od roku 2018 se focení věnuji profesionálně a zachytila jsem stovky neopakovatelných momentů jak na svatbách, tak při rodinném a těhotenském focení.

Jaký je můj styl focení? Záleží mi na tom, abyste si čas strávený před foťákem užili. Jedině pak vzniknou uvolněné a přirozené fotky plné úsměvů.

kristýna zbíralová fotografka

Těším se na vás u stromečku!