Rodinné a těhotenské focení, které si užijete ♡

rodinné focení petřín praha

Rodinné focení

Při focení rodin zachycuji momentky, scény, které vzniknou. Děti nebudu nutit do nepřirozených póz. Raději je zabavím a všichni si to společně užijeme. :) 

Těhotenské focení

Vaše fotky s bříškem můžeme fotit nejen v přírodě, ale i u vás doma. Vyfotíme společné fotky jako rodičů, samotné bříško, ale třeba i botičky, které máte pro miminko připravené. A věřte, že i budoucího tatínka bude focení bavit. :)

Kde a kdy můžeme fotit?

Fotím v Praze – u Hostivařské přehrady, v Havlíčkových sadech a na Petříně
po celý rok.

Setkáme se ve všední den od 16:00 do 19:00 podle západu slunce, kdy je nejlepší světlo. Focení v jiném čase po domluvě.

Těhotenské focení je možné také v ateliéru Boudoir Studio Silver na Praze 10.

Rezervujte si jarní focení u rozkvetlých stromů nebo věnujte dárkový poukaz, těším se na vás! :)
aktualizace 17. 3. 2023

Reference

Co říkají ti, kteří stáli před mým foťákem?

VYNIKAJÍCÍ
40 recenze na
Lucie Hedviková
Lucie Hedviková
21/10/2022
Při výběru fotografa/ky na svatbu jsme Týnu našli úplně náhodou, prohlídli jsme si její fotky na webu a byli jsme nadšení jak dokáže zachytit všechny důležité momenty. Po osobní schůzce bylo jasno. Sympatická a šikovná! Na všem jsme se předem domluvili a během svatby byla vždy přesně tam kde bylo potřeba, aby vše krásně zdokumentovala. Z fotek jsme my i naše okolí nadšení..Týnku rozhodně doporučujeme a věřím, že se s ní ještě někdy na focení potkáme!!
Vlada Pituchova
Vlada Pituchova
15/10/2022
Focení s Kristýnou bylo velmi uvolněné a příjemné. Výsledek tomu odpovídá. Ani jsme nevěděli že jsme tak krásní :) Moc doporučujeme.
Martina Mindžaková
Martina Mindžaková
15/10/2022
Moc děkujeme Kristýnce za krásné fotky,ale i příjemné focení na Petříně.Týnka už měla vytipovaná místa,byla moc milá a měla krásný vztah s naší dcerou a tudíž jsme si focení všichni užili.moc děkujeme.Martina M.
Michaela Rendová
Michaela Rendová
14/09/2022
Týna je opravdový profesionál! Byla s ní příjemná komunikace už od začátku. Chtěli jsme hlavně někoho, kdo zachytí náš den, aniž bychom o fotografování věděli, což Týna splnila na jedničku. Během skupinkového focení nám poradila co a jak... Fotky jsou nádherné, je na nich přesně to, co očekáváte...detaily, momentky, ale i chvilky, které ani nevíte, že se děly. Celý den nám bohužel pršelo, ale ani na jedné fotce to není poznat, opravdu klobouk dolů. Lépe jsme si vybrat nemohli :) Děkujeme:))
David Kopecký
David Kopecký
14/09/2022
Týně moc děkujeme, spokojenost, je to úžasný člověk. V hotelu Sen 8.8.2022 náš den "D" zaznamenán naprosto profesionálně :-) Eva a David
Barbora Mandelíková
Barbora Mandelíková
07/09/2022
Týnu jsme si vybrali jako fotografku na naší svatbu a rozhodně nelitujeme. Už po osobním setkání na předsvatební schůzce jsem tušila, že celé focení bude pohodové, bez křeče a budeme mít spoustu krásných fotek. A Týna nezklamala. Společné focení jsme si moc užili i díky tomu, že Týna je strašně milá, do ničeho nás netlačila a máme tak krásné, přirozené fotky. Zároveň umí splynout s davem, což jsem vnímala během dne velmi pozitivně a její momentky se všem moc líbili. Výsledné on-line fotoalbum je bezkonkurenční! Týnku budeme určitě všem doporučovat! Ještě jednou moc děkujeme :-)
Jarmila Marchevková
Jarmila Marchevková
29/08/2022
Týna je super, focení uvolněné, příjemné. Určitě se nevidíme naposledy. :-)
Klára Červenková
Klára Červenková
24/08/2022
Kristýnu jako fotografku můžeme 100% doporučit. Měli jsme velké obavy z našeho svatebního focení, protože jsme kromě krátkého předsvatebního focení před objektivem nikdy nestáli. Ovšem focení s Týnou nás oba mile překvapilo a nervozita z nás spadla téměř okamžitě. Párové focení bylo velmi rychlé a přirozené (žádné pózování). Během celého svatebního dne se jí podařilo zachytit všechny okamžiky a detaily s tím, že všechny fotky jsou velmi povedené a to včetně fotek z tmavé stodoly. Náš výběr fotografky bychom neměnili. Ještě jednou děkujeme :) K a M
Věra B.
Věra B.
10/08/2022
Chtěli bychom poděkovat Kristýnce za krásné fotky z naší svatby. Jsem moc ráda, že nás fotila právě ona a byla součástí našeho významného dne. Vše probíhalo v naprosté uvolněné atmosféře a výsledkem jsou přirozené fotky, které detailně zachytily náš velký den. Fotografku Kristýnku můžeme jen vřele doporučit!❤

Ceník

Focení v přírodě nebo v ateliéru

2 900 Kč

  • 1 hodina focení
  • 30 až 50 upravených fotek
  • dodání fotek do 14 dnů
  • fotky v online galerii ke stažení v originální kvalitě
  • přátelský přístup & uvolněná atmosféra
  • termín, čas a místo dle domluvy

ceník platný od 20. 4. 2022

Jak mohou vypadat vaše fotky

Nejčastější dotazy

Kolik dostaneme fotek a kdy budou hotové?
Těšit se můžete na 30–50 ks upravených fotek. Fotky vybírám sama, do galerie zahrnu různé momentky, výrazy v obličeji a také varianty jedné fotky. Hotové jsou do 14 dnů od focení.

Kde můžeme fotit?
Kdekoli v Praze nebo v okolí Sedlčan na Příbramsku. Pokud máte nějaké oblíbené místo, napište mi, případně vám doporučím moje oblíbené lokality.

Někdo z rodiny se nerad fotí. Zvládneme to?
Zvládneme! Vždy se snažím, aby focení bylo příjemné, nebudu vás nutit do póz. Mám pár ověřených nápadů, při kterých vznikají krásné momentky. Není se čeho bát :)

Další otázky a odpovědi najdete tady.

Pojďme fotit, těším se na vás :)