Rodinné a těhotenské focení, které si užijete ♡

rodinné focení sedlčany

Rodinné focení

Při focení rodin zachycuji momentky, scény, které vzniknou. Děti nebudu nutit do nepřirozených póz. Raději je zabavím a všichni si to společně užijeme. :) 

těhotenské focení praha hostivařská přehrada

Těhotenské focení

Vaše fotky s bříškem můžeme fotit nejen v přírodě, ale i u vás doma. Vyfotíme společné fotky jako rodičů, samotné bříško, ale třeba i botičky, které máte pro miminko připravené. A věřte, že i budoucího tatínka bude focení bavit. :)

Kde a kdy můžeme fotit?

Fotím v Praze – u Hostivařské přehrady, v Havlíčkových sadech a na Petříně
po celý rok, i v zimě.

Setkáme se ve všední den od 14:00 do 19:00 podle západu slunce, kdy je nejlepší světlo. Focení v jiném čase po domluvě.

Nejbližší volné termíny od 21. 11. 2022. Rezervujte si své focení, těším se na vás! :)
aktualizace 9. 11. 2022

Ceník

Focení v přírodě

2 900 Kč

  • 1 hodina focení
  • 30 až 50 upravených fotek
  • dodání fotek do 14 dnů
  • fotky v online galerii ke stažení v originální kvalitě
  • přátelský přístup & uvolněná atmosféra
  • termín, čas a místo dle domluvy

ceník platný od 20. 4. 2022

Jak mohou vypadat vaše fotky

Hodnocení

Co říkají ti, kteří stáli před mým foťákem?

S Týnkou se pracovalo úžasně ♥ Domluva byla rychlá, jednoduchá. Zpočátku jsme byli trošku z focení nervózní, ale Kristýnka nás rychle uvolnila a šlo to samo :) Je to moc milá holčina, je vidět že jí focení baví a opravdu dobře se s ní člověk cítí. Fotky byly i velmi rychle hotové, jsou kvalitní a moc krásné. Už teď víme, že chceme další sérii :)

Zuzka a Kristián

Velmi příjemné focení, ze kterého vznikly nádherné fotky. Díky Týnce budeme mít krásnou vzpomínku. Doporučujeme 👍

Pavelkovi

Týnku jsem si pro naše focení vybrala na netu zcela náhodně a byla to trefa do černého! Už podle komunikace bylo vidět, že je to profesionálka každým coulem a ve všem nám vyšla vstříc. Samotné focení bylo velice uvolněné a příjemné, díky čemuž vznikly krásné a přirozené fotky. Moc děkujeme za spolupráci! :)

Markéta a Milan

Focení s Týnkou bylo skvělé! Rychlá domluva, ochotna dojet na námi zvolené místo, nesmírně příjemná! :-) Dokázala foťákem naprosto přesně zachytit synovu povahu a díky tomu vznikly naprosto dokonalé autentické fotky. Syn se při focení ani trochu nestyděl, jelikož Týnka fotila tak nepozorovaně, že ji téměř nepostřehl. Žádné škrobené, umělé pózy, nýbrž nádherné momentky v těch nejpřirozenějších situacích! :-)

Nedvědovi

Nejčastější dotazy

Kolik dostaneme fotek a kdy budou hotové?
Těšit se můžete na 30–50 ks upravených fotek. Fotky vybírám sama, do galerie zahrnu různé momentky, výrazy v obličeji a také varianty jedné fotky. Hotové jsou do 14 dnů od focení.

Kde můžeme fotit?
Kdekoli v Praze nebo v okolí Sedlčan na Příbramsku. Pokud máte nějaké oblíbené místo, napište mi, případně vám doporučím moje oblíbené lokality.

Někdo z rodiny se nerad fotí. Zvládneme to?
Zvládneme! Vždy se snažím, aby focení bylo příjemné, nebudu vás nutit do póz. Mám pár ověřených nápadů, při kterých vznikají krásné momentky. Není se čeho bát :)

Další otázky a odpovědi najdete tady.

Pojďme fotit, těším se na vás :)