Rodinné a těhotenské focení, které si užijete

Fotím v Praze –⁠⁠⁠⁠⁠ v přírodě, u vás doma, nebo v ateliéru.

Focení s úsměvem

Tento okamžik se už nebude opakovat. Pojďte ho zaznamenat a zvěčnit. Fotky jsou tu pro nás, aby nám připomněli ten pocit, emoci, každodenní radosti i starosti.

Při focení rodin a párů zachycuji momentky a scény, které vzniknou. Děti ani vás (budoucí) rodiče nebudu nutit do nepřirozených póz. Focení probíhá přirozeně formou procházky, a pokud budete chtít, navedu vás, co dělat, aby byl výsledek skvělý. Užijete si pohodovou hodinu venku s rodinou a výsledkem budou krásné vzpomínky do vašeho alba.

Proč si vybrat Týnu jako svou fotografku?

Nebude to trápení 🙌

Nebudu vám říkat sýýýýr. Uděláme si procházku v parku (nejčastěji Petřín, Stromovka) a užijete si hodinu všichni spolu. Vzít můžete i oblíbené hry, nebo třeba kytaru. Pojďte si to prostě užít a mít hezkou vzpomínku!

Desítky nadšených rodin a párů 🎉

Nestrojené a nádherné momentky. Krásná online galerie. Týna je profesionální, přátelská, spolehlivá, milá fotografka.“ To nejčastěji říkají mí klienti. Napište mi a pojďte si užít pohodové profesionální focení.

Kvalita a krásná online galerie 😍

Žádná úschovna nebo usb disk. Vaše fotky dostanete v krásné online galerii, kterou můžete jednoduše nasdílet i babičkám a dědečkům. Fotky si stáhnete v maximální kvalitě.

Seznamte se…

Týna, vaše kreativní kamarádka a fotografka v jednom

Ahoj, jsem Kristýna Zbíralová, těší mě! Už odmala mě baví koukat na svět přes hledáček foťáku. Od roku 2018 se focení věnuji profesionálně na volné noze a zachytila jsem stovky neopakovatelných momentů jak na svatbách, tak při rodinném a těhotenském focení. Fotím hlavně v Praze a ve Středočeském kraji. Záleží mi na tom, abyste si čas strávený před foťákem užili. Jedině pak vzniknou uvolněné a přirozené fotky plné úsměvů.

kristýna zbíralová fotografka

Co říkají rodiny a páry, které stály před mým foťákem?

Několik desítek nadšených rodin a párů. 😍 Přidáte se k nim?
Přečtete si i další recenze.

Rodiny a páry

3 500 Kč

• 1 hodina focení v přírodě nebo u vás doma
50 až 70 ks upravených fotek
• barevné i černobílé verze
dodání do 14 dnů ve webové galerii
• fotky ke stažení v originální kvalitě
přátelský přístup & uvolněná atmosféra
• tipy, jak se na focení připravit

Ceník platný od 1. 1. 2024
V případě focení v ateliéru +690 Kč/1 hod za pronájem

Jak mohou vypadat vaše fotky

Nejčastější dotazy

Kolik dostaneme fotek a kdy budou hotové?
Těšit se můžete na 50–70 ks upravených fotek. Fotky vybírám sama, do galerie zahrnu různé momentky, výrazy v obličeji a také varianty jedné fotky. Hotové jsou do 14 dnů od focení.

Kde můžeme fotit?
V Praze a okolí. Pokud máte nějaké oblíbené místo, napište mi, případně vám doporučím moje oblíbené lokality.

Někdo z rodiny se nerad fotí. Zvládneme to?
Zvládneme! Vždy se snažím, aby focení bylo příjemné, nebudu vás nutit do póz. Mám pár ověřených nápadů, při kterých vznikají krásné momentky. Není se čeho bát :)

Další otázky a odpovědi najdete tady.

Pojďme fotit, těším se na vás :)