Nejčastější dotazy

Svatební focení

Kde fotíš svatby?

Ve Středočeském kraji a v Praze. Ráda si udělám výlet i jinam, stačí se domluvit! :)

Kolik dostaneme fotek?

Nemám ráda balíčky a omezování počtem fotek. Pošlu vám všechny upravené a probrané fotky, které během dne nafotím. Počet záleží na délce focení, z celého dne to může být i 400 kusů.
Fotky vám zašlu v maximální kvalitě nahrané ve vaší soukromé online galerii, odkaz můžete nasdílet rodině a svatebčanům.

Kdy dostaneme fotky?

Do 14 dnů vám posílám všechny upravené fotky ve vaší soukromé online galerii v maximální kvalitě.

Jak probíhá platba a závazná rezervace?

Zasílám vám zálohovou fakturu na 50 % z ceny a po uhrazení je termín jen váš. Zbytek ceny je splatný 2 týdny po svatbě po odevzdání všech fotek.

Jak probíhá předsvatební online schůzka?

Ráda vás poznám ještě před svatbou. :) Probereme váš den, přání, program. Schůzka probíhá online přes videohovor. Termín bychom domluvili později, ideální je zavolat si cca měsíc před svatbou.

Rodinné, těhotenské a párové focení

Kde fotíš?

V přírodě nebo u vás doma. Můžeme setkat v pražských parcích (Hostivařská přehrada, Havlíčkovy sady, Petřín), v okolí Sedlčan.
Fotím po celý rok, i v zimě.

Kolik fotek je v ceně?

Těšit se můžete na 30–50 ks upravených fotek. Fotky vybírám sama a neprobíhá tedy schvalovací proces. Do galerie zahrnu různé momentky, výrazy v obličeji a také varianty jedné fotky. Neupravené fotky a RAW soubory neposkytuji.

Kdy dostaneme fotky?

Vím, že se na fotky vždy hodně těšíte, proto je posílám upravené do 14 dnů po focení.

V jaké podobě dostaneme fotky?

Fotky nahrávám upravené v maximální kvalitě do vaší soukromé online galerie. Odtud si můžete všechny fotky stáhnout rovnou do počítače nebo mobilu.

Jak probíhá platba?

Po focení vám vystavím fakturu a zašlu na e-mail.

Jak se na focení připravit?

Na focení doporučuji spíše jednodušší oblečení bez nápisů a křiklavých barev. Určitě si vezměte něco, v čem se budete cítit dobře a pohodlně. Budeme mít spoustu času, takže se určitě nebráním tomu, abyste si vzali i více outfitů :)
S sebou si můžete vzít i „rekvizity“. Platí to hlavně u dětí, ale i dospělých. Vezměte všechno, co vás napadne, co máte vy nebo děti rádi – oblíbené hračky, kytaru, bublifuk, míč nebo doplňky jako třeba klobouk.
Pokud jdeme fotit těhotenské fotky, určitě můžete vzít botičky, fotku z ultrazvuku nebo cokoliv, co máte pro miminko připravené.

Co když bude pršet?

V den focení sleduji předpověď a radar. Pokud by nám počasí nepřálo, před focením vám zavolám, domluvíme se a případně rezervujeme nový termín.

Nenašli jste odpověď?

Napište mi! Ráda zodpovím jakýkoliv dotaz ohledně
samotného focení, přípravy na focení nebo cokoliv jiného.