Tohle bude jeden z nejlepších dnů vašeho života!

Jste připraveni? Pojďte se seznámit s vaší fotografkou.

PRAHA A STŘEDOČESKÝ KRAJ

Svatební focení s úsměvem

Nádech a výdech.

Je toho ještě hodně co zařídit, ale třeba právě za malou chvilku si můžete odškrtnout další důležitou položku na seznamu. Fotografku, která fotí momentky plné úsměvů, radosti a dojetí. Fotografku, která mezi vaši rodinu, přátele a další hosty zapadne tak, jako byste ji znali už spoustu let. Fotografku, která zachytí vaši svatbu tak, že ji budete prožívat znova a znova, i po 20 letech!

Proč si vybrat Týnu jako svou fotografku?

Na svatbě si mě nevšimnete 🙌

Nebudu vám zasahovat do programu, anebo říkat sýýýýr. Smějte se, kdy chcete, pobrečte si, kdy chcete. :) Je to váš velký den, tak si ho pojďte užít! Já se mezitím postarám o to, abyste měli krásnou vzpomínku. A pokud budete chtít, poradím, pomůžu a nasdílím své zkušenosti.

Přes 65 nadšených párů 🎉

Nestrojené a nádherné momentky. Krásná online galerie. Týna je profesionální, přátelská, spolehlivá, milá fotografka.“ To nejčastěji říkají mí klienti. Napište mi a ráda se s vámi seznámím na úvodním online videohovoru. :)

Kvalita a krásná online galerie ✨

Žádná úschovna nebo usb disk. Vaše fotky dostanete v krásné online galerii, kterou můžete jednoduše nasdílet i svým hostům a fotky si stáhnete v maximální kvalitě.

svatba strnadovský mlýn sedlčany

Seznamte se…

Týna, vaše kreativní kamarádka, nenápadný milý host a fotografka v jednom


Kristýna Zbíralová, těší mě! Už odmala mě baví koukat na svět přes hledáček foťáku.

Od roku 2018 se focení věnuji profesionálně na volné noze a zachytila jsem stovky neopakovatelných momentů jak na svatbách, tak při rodinném a těhotenském focení.

Fotím v Praze a ve Středočeském kraji. Záleží mi na tom, abyste si čas strávený před foťákem užili. Jedině pak vzniknou uvolněné a přirozené fotky plné úsměvů.

kristýna zbíralová fotografka
svatba statek záryby svatební fotograf zbíralová
svatba statek záryby svatební fotograf zbíralová
svatba statek záryby svatební fotograf zbíralová

Jak to bude probíhat?

1. první kontakt

Prvním krokem je vyplnění kontaktního formuláře. Já se ozvu s podrobnými informacemi a odpovím na cokoliv vás zajímá.

2. předsvatební online schůzka

Je na čase se více poznat! Na vaši svatbu chci přijít jako vaše známá a tak je předsvatební online schůzka skvělá příležitost, jak se poznat. Setkat se můžeme i na předsvatebním párovém focení.

3. potvrzení termínu

Hurá, domluvili jsme! K finální rezervaci vašeho termínu je třeba uhradit 50 % z celkové částky. Potom je termín jen a jen váš.

4. den D!

Je to tady! V den svatby přijedu v domluvený čas. Prohlédnu si místo, připravím foťáky a pak dokumentuji vše, co se bude dít.

5. odeslání fotek

Už druhý den po svatbě dostanete odkaz s prvními fotkami. Do 14 dnů vám pak pošlu všechny upravené fotky ve vaší krásné soukromé online galerii, kterou můžete nasdílet rodině i hostům.

Co říkají páry, které stály před mým foťákem?

Přes 65 nadšených párů. 😍 Přidáte se letos k nim?
Přečtete si i další nadšené recenze.

Co je v balíčku svatebního focení?

Svatby fotím v Praze a ve Středočeském kraji.

Základ pro všechny balíčky

Délka focení podle výběru

Za 8 až 12 hodin stihneme vyfotit celý den. 6 hodin je ideální volba pro zachycení toho nejdůležitějšího.


První fotky už druhý den

Vaše první nejlepší párové fotky dostanete už druhý den, abyste se mohli pochlubit a užít si první společné fotky jako manželé.


Celá online galerie do 14 dnů

Do 14 dní pak odesílám všechny zbylé fotky. V galerii jsou přehledně rozřazené do složek (např. obřad, skupinové fotky, tanec), takže vše rychle najdete a stáhnete v plné kvalitě.

Moji klienti si tuhle galerii zamilovali, věřím, že se k nim s nadšením přidáte. :)


Online schůzky, rady a tipy

Díky online předsvatební schůzce budete vědět, kdo s vámi stráví celý den. S radostí vám nasdílím tipy a zkušenosti z několika desítek svateb. Zeptejte se mě na všechno, co vás zajímá, ráda se podělím!


Momentky, focení bez pózování

Neradi se fotíte? Nebojte, to zvládneme. :) Na párovém focení nebudeme příliš pózovat, zachytím momentky, navedu vás, co dělat tak, aby byl výsledek skvělý a vy jste si focení i přes počáteční nervozitu užili.


Doprava na místo svatby

V ceně všech balíčků je také doprava na místo vaší svatby a všechny případné přejezdy.

Co můžete mít navíc…

Předsvatební párové focení (volitelné)

Ideální volba, pokud jste ještě před foťákem nikdy nestáli a jste z toho nervózní. Lépe se poznáme a budete vědět, že opravdu se není čeho bát!


Slideshow ze všech fotek (volitelné)

Tahle slideshow rozbrečí každého! Vytvořená z těch nejdůležitějších fotek, s hudbou. Ideální, když chcete vaši svatbu ukázat na návštěvě. :)


Fotky na film (volitelné)

Něco na tom filmu je kouzelného, souhlasíte? Vezmu svůj foťák na film a z celého dne vám udělám 32 snímkovou reportáž jako se to dělávalo dříve.

Ceník 2024

Kontaktujte mě prosím přes formulář, zašlu vše info, děkuji.
Víkendy –⁠⁠⁠⁠⁠ minimální délka 6 hod focení.
V týdnu ráda nafotím i kratší, malé svatby.


6, 8, 10 nebo 12 hodin focení
• 300 až 500 ks upravených fotek
první náhledy už druhý den
• všechny fotky do 14 dnů
online schůzka před svatbou
• přátelský přístup & uvolněná atmosféra

Obsazené termíny –⁠⁠⁠⁠⁠⁠ svatby 2024
4., 11., 20. dubna,
4., 10., 18., 25. května,
1., 8., 14., 15., 22., 29. června,
12., 18., 27. července,
3., 9., 10., 16., 24., 31. srpna,
7., 14., 21., 27. září

Radost z fotek už druhý den po svatbě

Už druhý den po svatbě dostanete odkaz na vaši svatební soukromou galerii, kde najdete první náhledy vašich párových fotek.

Do 14 dní pak odesílám všechny zbylé fotky. V galerii jsou přehledně rozřazené do složek (např. obřad, skupinové fotky, tanec), takže vše rychle najdete a stáhnete v plné kvalitě.

Moji klienti si tuhle galerii zamilovali, věřím, že se k nim s nadšením přidáte. :)

Prožívám to s vámi! 💛

Svatbu jsem vyfotila už přes 65 párům. Tolik vzpomínek, fotek a příběhů. Těším se i na váš velký den!

Jak mohou vypadat ty vaše svatební

radost • momentky • detaily • barvy • přirozenost

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress
svatební fotograf benešov
svatební fotografka praha
svatební fotografka praha
svatební fotografka praha
svatební fotografka praha
svatba statek záryby svatební fotograf zbíralová
svatba statek záryby svatební fotograf zbíralová
svatební fotografka praha

Nejčastější dotazy

Kde fotíš svatby?

V Praze a Středočeském kraji. Ať už máte svatbu na krásném moderním statku, na zámku, nebo u vás doma na zahradě, ráda si udělám výlet kamkoliv, stačí se domluvit! :)

Proč si vybrat Týnu jako svatební fotografku?

Moje motto je Svatební focení uvolněně, přirozeně a s úsměvem :) Záleží mi na tom, abyste si čas strávený před foťákem užili a nestresovali se nudným pózováním. Při vašem párovém focení během svatby se projdeme, popovídáme a užijete si klidnou chvilku jen pro vás dva. A tak vzniknou vaše uvolněné a přirozené fotky plné úsměvů. Během dne zachycuji momentky a vše, co se kolem mě děje.

Ráda vám nasdílím zkušenosti a tipy na online předsvatební schůzce a ráda vám pomohu i během dne. Už několikrát jsem nevěstám nasazovala závoj, anebo se svědky koordinovala program. Jednoduše a stručně: snažím se, aby váš den proběhl co nejvíce v klidu a v pohodě. :)

Nafotila jsem už přes 65 svateb, všichni klienti jsou nadšení a často se stává, že se nevidíme naposledy a dokumentuji pak jejich rodinný život. O tom vypovídají i krásná hodnocení, mrkněte sem.

Co vše je v ceně svatebního focení?

Celková cena se odvíjí od počtu hodin focení a zahrnuje: vybranou délku focení, dodání fotek do 14 dnů od svatby, fotky ke stažení v plné kvalitě v krásné online galerii, online schůzku měsíc před svatbou, sdílení tipů a zkušeností z několika desítek svateb a dopravu na místo.

Jak probíhá platba a závazná rezervace?

Zasílám vám zálohovou fakturu na 50 % z ceny a po uhrazení je termín jen váš. Zbytek ceny je splatný 1 týden po svatbě. Po úhradě celé zbylé částky odesílám finální galerii.

Kdy a jak dostaneme fotky?

Do 14 dnů vám posílám upravené, mnou vybrané fotky z celého dne v nádherné online galerii. Fotky jsou roztříděné do složek, např. obřad, skupinové fotky, detaily. Galerii sdílím formou odkazu, který můžete dále nasdílet i své rodině či hostům. Ráda vám zašlu ukázku galerie, stačí se mi ozvat přes rezervační formulář.

Jak probíhá předsvatební online schůzka?

Ráda vás poznám ještě před svatbou. :) Probereme váš den, přání, program a nasdílím vám také mé zkušenosti z několika desítek nafocených svateb. Schůzka probíhá online přes videohovor. Termín bychom domluvili později, ideální je zavolat si cca měsíc před svatbou.

Říkáte ano? Rezervujte si svůj termín.

svatební fotografka praha