dárkový poukaz na focení online

Voucher na focení: Darujte zážitek a krásné fotky

• focení v přírodě v Praze
• online nebo Zásilkovnou v dárkovém balení
• platnost 1 rok
• 3 500 Kč

😊 Pohodové focení

Focení probíhá formou procházky, takže žádné strnulé pózy. Dárkové poukaz na focení je ideální pro rodinu, nebo pár :) Platnost má 1 rok, a tak bude mít obdarovaný dostatek času na to domluvit si focení ve vybraný termín.

💌 Přes e-mail nebo Zásilkovnu

Oslava je už za 2 dny? Vyberte doručení online přes e-mail a poukaz si vytisknete doma. Pokud máte více času, vyberte si dárkové balení, které si vyzvednete na vaši nejbližší pobočce Zásilkovny a poukaz můžete rovnou předat :)

📷 Až 50 upravených fotek

Upravené fotky dostane obdarovaný v krásné online galerii do 14 dnů od focení.

Fotky, které udělají radost

• dodání online přes e-mail nebo přes Zásilkovnu v dárkovém balení
platnost 1 rok od vystavení
cena 3 500 Kč

Obdarovaný se může těšit na

1 hodinu focení v přírodě v Praze
• upravené fotky do 14 dnů od v online galerii
30–50 upravených fotek
• tipy, jak se na focení připravit
• přátelský přístup a uvolněnou atmosféru během focení

rodinné focení petřín praha

Objednávkový formulář

• dodání online přes e-mail nebo přes Zásilkovnu v dárkovém balení
platnost 1 rok od vystavení
cena 3 500 Kč

Do 24 hodin odesílám údaje k platbě a ihned po zaplacení váš dárkový poukaz.

Hodnocení od klientů

VYNIKAJÍCÍ
103 hodnocení na
Stepan Rezek
Stepan Rezek
Slečnu fotografku jsme měli na naší svatbě a musíme říci, že jsme si nemohli vybrat lépe! Příjemná komunikace, nenucený styl focení, rychlé zpracování fotek (první fotky jsme měli za pár hodin od svatby a zbytek za dva týdny), ale hlavně krásný výsledek, z něhož jsme nadšeni jak my, tak i všichni ostatní :) Děkujeme, Týno!
Martina Holečková
Martina Holečková
Lepší fotografku na předsvatební a svatební focení jsme si nemohli vybrat :) Fotky od ní jsou opravdu krásné, poradila si i s naší stydlivostí 😁 V den svatby všechno a všechny perfektně zorganizovala a vlastně jsme si skoro nevšimli že by nás fotila :) Kristýnko, moc ti děkujeme a těšíme se na nějaké další životní události které nám zaznamenáš.
Františka Panochová
Františka Panochová
Velká spokojenost. Focení bylo velmi příjemné, nenucene a přirozene. Tím pádem výsledek byl úžasný 😊 Fotky co jsme dostali jsou krásné, zachycené prirozene momentky😊 určitě jsme nebyli naposledy😊
Bara Votavova
Bara Votavova
Týna je moc sympatická fotografka, díky čemuž bylo celé focení spontánní a velmi příjemné. Focení s dětmi není vždy jednoduché, ale Týna s nimi skvěle interagovala a dokázala naši divošku přimět koukat do objektivu. Nechala nás si s dětmi hrát a blbnout a vše dokumentovala, když bylo potřeba, tak poradila co a jak, aby to vypadalo hezky na fotce :-). Fotky nám dodala do slíbeného termínu a byly opravdu povedené. Pokud bych si znovu vybírala fotografa, Týna by byla jasná volba.
Vánoční věnec
Vánoční věnec
Profesionální práce, lidský a přátelský přístup! My už po zhlédnutí fotek z naši svatby víme, že jsme s výběrem Týnky udělali nejlépe, jak jsme jen mohli. Ještě jednou díky za skvělou a zcela profesionální práci. ❤️ Horníkovi
petya angelova
petya angelova
Moc děkujeme za nádherné fotky a krásnou vzpominku na Naší svatbu.
Michaela Kopalová
Michaela Kopalová
S Kristýnou jsme se domluvili na předvánoční těhotenské foceni v ateliéru. Focení a hlavně výsledné fotky se nám tam líbily, že o dva měsíce později už jsme Kristýnu uháněli, aby dorazila k nám domů na focení s naším novorozencem 🙂 Můžeme jen doporučit, Kristýna je moc milá a profesionální a výsledné fotky brzy dostanou své místo na zdi.
Petra Colmans Muzikova
Petra Colmans Muzikova
S Tynkou bylo focení nejen zábava,ale i krásná záležitost, připadali jsme si jako filmové hvězdy :) fotky jsou krásné a už teď se těšíme na další setkání! Doporučujeme všemi deseti!
Lenka Hamplová
Lenka Hamplová
Z našeho domácího focení vzešly opravdu krásné fotografie. Focení bylo mimořádně pohodové.
Nikola Kopecká
Nikola Kopecká
S Týnou jsme se fotili již podruhé. Její styl focení je nenáročný. Vždy jsme si užili spoustu legrace. Mohu jenom doporučit.