Hodnocení

Svatební a rodinné focení

svatební focení sedlčany

Nina & Honza

Kristýnka je úžasná fotografka… Byla s námi při našem svatebním dni a focení bylo skvělé, milé a celkově to bylo velmi přátelské. Fotky, které máme jako vzpomínku jsou perfektní!!:))

Monika, Petr a Viktorek

Velmi příjemné focení, ze kterého vznikly nádherné fotky. Díky Týnce budeme mít krásnou vzpomínku. Doporučujeme 👍

Eva & Jirka

Kristýnu jsme si vybrali na svatební focení a byla to skvělá volba. S výsledkem jsme moc spokojený, zachytila svatbu krásně, aniž by jsme o ní věděli, že tam vůbec je. Kvůli nepříjemné události jsme museli focení po obřadu zrušit. Byla velice ochotná a udělala si na nás čas ještě odpoledne, i když to vůbec nebylo v plánu. 

Tím jí moc děkuji, jsem ráda, že máme na památku plno fotek. Děkuji za krásné nafocení detailů, skvěle zachycenou atmosféru obřadu, plno momentek a super skupinové foto. Určitě jsme se neviděli naposledy :-)

Lucka, Rozálka a Michal

Krásné fotky, skvělý přístup. Doporučuji! 😊

Kristý & Jirka

Ráda bych poděkovala Týnce za úžasné fotky, které nám asi 14 dní zpátky udělala. Ani jsem nečekala, že se sama sobě můžu na nějaké fotce líbit, ale Týnka to dokázala. Ještě jednou moc děkuji a budeme se těšit na další foceni. Tohle rozhodně nebylo první a poslední. 😍

rodinné focení portrét sedlčany

Lenka

Už když jsem Týnku oslovila, že chci vyfotit neteřinky, věděla jsem, že to bude super. A nespletla jsem se. Focení jsme si všechny užily, bylo krásné počasí a Týnka je úžasná 😊 Doporučuji.

Lucka a Fanda

S přítelkyní pro nás bylo profesionální focení premiéra. Oba jsme měli mírné obavy z toho, jak bude focení probíhat vzhledem k tomu, že jsme oba spíše stydliví. Opak byl však pravdou především díky Týnce, která nám focení výrazně zpříjemnila a vlastně jsme oba byli příjemně překvapeni, jak rychle nám focení uteklo. Vřele doporučujeme.

rodinné focení havlíčkovy sady na podzim v parku praha

Martina & rodina

S Kristýnou jsme fotili poprvé před více než rokem a každé focení s ní je překrásná zkušenost. Svou milou a vlídnou energií dokáže všechny přítomné zklidnit a z krkolomných úsměvů jsou najednou úsměvy plné radosti a lásky. Už teď se moc těším na další společné focení.

Iva

Spolupráce s Týnou byla velmi příjemná. Každé focení je přátelské s profesionálním přístupem a hlavně úžasným výsledkem. Umí zachytit emoce a dění ve správný okamžik. Její klíčovou předností je bystré, profi oko a top načasování. Moc děkuji za veškeré fotky, které září přirozeností!

Judita

Potřebovala jsem někoho, s kým mohu být při focení uvolněná, někoho, kdo ví, co vypadá dobře a co ne a také mi to upřímně řekne. A pak jsem potkala Kristý. Díky ní máme krásné produktové fotky na eshopu a také dechberoucí fotky v mé knize Poselství ásan. Hluboce a vřele doporučuji.

Katka

Kristýna velmi přirozeně zachycuje objektivem své objekty/klienty. A výsledkem jsou nádherné profi fotky.

David

Kristýnu jsem oslovil pro focení akce v rámci United Islands pro Festival bollywoodského filmu. S naprostou lehkostí se jí podařilo zachytit pohádkovou atmosféru indických tanečnic a posunout zobrazení našich aktivit mílovými kroky daleko.

Katka

Focení s Týnou pro mě byl velký zážitek. Nejen, že je milá a ochotná, ale výsledek opravdu stojí za to. Vřele všem doporučuji spolupráci s ní. :)

Radost z fotek? Klidně hned zítra.

NAPIŠTE MI

kristyna@zbiralova.cz

+420 736 222 471

Sledujte mě na sítích

Kristýna Zbíralová

Portrétní, rodinná a svatební fotografka

IČO: 07165277