Hodnocení klientů

VYNIKAJÍCÍ
104 hodnocení na
Martin Zednik
Martin Zednik
Kristýna je prostě skvělá moc děkujeme za focení a určitě se ještě uvidíme můžu jen doporučit budeme se vracet moc rádi děkujeme
Stepan Rezek
Stepan Rezek
Slečnu fotografku jsme měli na naší svatbě a musíme říci, že jsme si nemohli vybrat lépe! Příjemná komunikace, nenucený styl focení, rychlé zpracování fotek (první fotky jsme měli za pár hodin od svatby a zbytek za dva týdny), ale hlavně krásný výsledek, z něhož jsme nadšeni jak my, tak i všichni ostatní :) Děkujeme, Týno!
Martina Holečková
Martina Holečková
Lepší fotografku na předsvatební a svatební focení jsme si nemohli vybrat :) Fotky od ní jsou opravdu krásné, poradila si i s naší stydlivostí 😁 V den svatby všechno a všechny perfektně zorganizovala a vlastně jsme si skoro nevšimli že by nás fotila :) Kristýnko, moc ti děkujeme a těšíme se na nějaké další životní události které nám zaznamenáš.
Františka Panochová
Františka Panochová
Velká spokojenost. Focení bylo velmi příjemné, nenucene a přirozene. Tím pádem výsledek byl úžasný 😊 Fotky co jsme dostali jsou krásné, zachycené prirozene momentky😊 určitě jsme nebyli naposledy😊
Bara Votavova
Bara Votavova
Týna je moc sympatická fotografka, díky čemuž bylo celé focení spontánní a velmi příjemné. Focení s dětmi není vždy jednoduché, ale Týna s nimi skvěle interagovala a dokázala naši divošku přimět koukat do objektivu. Nechala nás si s dětmi hrát a blbnout a vše dokumentovala, když bylo potřeba, tak poradila co a jak, aby to vypadalo hezky na fotce :-). Fotky nám dodala do slíbeného termínu a byly opravdu povedené. Pokud bych si znovu vybírala fotografa, Týna by byla jasná volba.
Vánoční věnec
Vánoční věnec
Profesionální práce, lidský a přátelský přístup! My už po zhlédnutí fotek z naši svatby víme, že jsme s výběrem Týnky udělali nejlépe, jak jsme jen mohli. Ještě jednou díky za skvělou a zcela profesionální práci. ❤️ Horníkovi
petya angelova
petya angelova
Moc děkujeme za nádherné fotky a krásnou vzpominku na Naší svatbu.
Michaela Kopalová
Michaela Kopalová
S Kristýnou jsme se domluvili na předvánoční těhotenské foceni v ateliéru. Focení a hlavně výsledné fotky se nám tam líbily, že o dva měsíce později už jsme Kristýnu uháněli, aby dorazila k nám domů na focení s naším novorozencem 🙂 Můžeme jen doporučit, Kristýna je moc milá a profesionální a výsledné fotky brzy dostanou své místo na zdi.
Petra Colmans Muzikova
Petra Colmans Muzikova
S Tynkou bylo focení nejen zábava,ale i krásná záležitost, připadali jsme si jako filmové hvězdy :) fotky jsou krásné a už teď se těšíme na další setkání! Doporučujeme všemi deseti!

Pojďme fotit!