Ceník focení

Svatby

cena dle délky focení

  • první náhledy fotek už druhý den
  • hotová online galerie do 14 dnů
  • pohodové focení bez pózování
  • 6, 8, 10 nebo 12 hodin focení
  • online schůzka před svatbou, sdílení tipů a zkušeností

Rodiny a těhotenské focení

3 500 Kč

  • 1 hodina focení
  • 30 až 50 upravených fotek
  • dodání fotek do 14 dnů
  • fotky v online albu ke stažení v originální kvalitě
  • termín, čas a místo dle domluvy

Reference

Přes 65 spokojených párů a desítky rodin :)

Kateřina Č
Kateřina Č
Fotografku Týnu doporučujeme na 100%, je to moc milá a talentovaná slečna. Focení svatebního dne proběhlo velmi přirozeně a zároveň nenápadně. Doporučujeme ji proto i lidem, kteří mají obavy ze strojeného pózování, nebo mají pocit že jsou nefotogeničtí. Výsledkem Týny práce je přehledná galerie fotek, kde jsou zachyceny veškeré momenty a detaily svatebního dne. Týna má zároveň talent na zachycení emocí hostů, díky ní máme svatební fotky, na kterých se svatební hosté smějí, jsou dojatí apod. Zároveň máme velké množství nádherných párových fotek, které stihla pořídit během pár minut. Ještě jednou moc děkujeme ❤
Iva Vanova
Iva Vanova
Fotografku Kristýnu jsme si vybrali na těhotenské focení. Focení bylo přirozené, Kristýna je sympatická a má dobré nápady na focení. S výsledkem jsme moc spokojeni, fotky jsou krásné, doporučujeme.
Hana Jiroušková
Hana Jiroušková
Fotografku Týnu moc doporučujeme. Byli jsme na focení v oblasti Hostivařské přehrady, kterou fotografka při domluvě před focením sama navrhla. Již před samotným focením nám také nasdílela spoustu tipů a rad, díky kterým jsme se mohli lépe připravit. Všechno probíhalo profesionálně ale zároveň v příjemné, pozitivní a pohodové atmosféře, kterou jsme moc ocenili. Z fotek jsme nadšení, jsou opravdu úžasné, hezky upravené s krásnými, živými barvami. Měli jsme s sebou i naše živější odrostlé štěně, se kterým to bylo trochu náročnější, ale Týna vše zvládla naprosto na jedničku. Nemáme co vytknout :)
Tereza Bierhanzlová
Tereza Bierhanzlová
Moc děkujeme Týnce za skvělé párové focení. Výsledek předčil naše očekávání, focení bylo pohodové a velmi příjemné 🥰 Stoprocentně doporučujeme dál 😊 !!
Veronika Pátková
Veronika Pátková
V první řadě moc děkuji za možnost prodloužení voucheru a velmi vstřícný přístup😊 Týnka je skvělá fotografka, focení jsme si náramně užili a fotky jsou boží👌 Trochu jsem se toho bála, přece jenom zorganizovat dvě děti (0,5 a 2 roky) je obtížné. Ale nakonec šlo všechno samo a je z toho spooousta krásnych fotografií ❤️ moc děkujeme a určitě si to ještě zopakujeme až děti podrostou 😊
Josef Berky
Josef Berky
Velká spokojenost. Velmi příjemná paní fotografka a krásné fotky.
Kristyna Rybova
Kristyna Rybova
Focení na Petříně jsme si celá rodina moc užili a máme krásné fotky. S Týnou byla před focením skvělá domluva. Při focení si moc rozuměla s dětmi a bylo vidět, že ji focení baví.
Johana Vávrová
Johana Vávrová
Předně je slečna fotografka skutečně talentovaná, fotky jsou moc krásné, umí je i krásně upravit. Ohromně nám vyhovuje privátní úložiště, kam fotky nahrává, kde je i organizuje do skupin a můžete si je tam stáhnout. Komunikace se slečnou je jednoduchá, možná kompletně online. Během svatebního focení byla nenápadná, ale i tak dokázala zachytit ty nejdůležitější momenty. Má vlastní kreativní nápady, ale předne ji zajímají přání klientů. Termín dodání fotografií dodržela. Mohu opravdu doporučit!
Michaela Kaplanová
Michaela Kaplanová
Velká spokojenost s průběhem focení a s vytvořením pohodové atmosféry. Výsledek potěšil celou rodinu.
pavel bachtik
pavel bachtik
Focení s Kristýnou mohu jen doporučit a do budoucna se na ní rádi opět obrátíme.

Dárkový poukaz na focení

Darujte zážitek a krásné fotky. Dodání v online podobě přes e-mail nebo poštou zdarma.

Domluvme si focení :)