Rodinné a těhotenské focení, které si užijete!

Kristýna Zbíralová – fotografka v Praze
• rodinné • párové • těhotenské

Bude to super zážitek

Že je focení jen o pózování a slově sýýýýr? Ale kdepak. Pojďte se mnou na focení, které bude bavit děti i nastávajícího tatínka.

Desítky nadšených rodin a párů

Nestrojené a nádherné momentky. Krásná online galerie. Týna je profesionální, přátelská, spolehlivá, milá fotografka.

Rychlé dodání

Vaše fotky dostanete upravené v krásné online galerii do 14 dnů. Dostanete 30 až 50 upravených fotek.

„Nejlepší focení, co jsme kdy zažili!“

Fotila jsem už několik desítek nadšených rodin a párů. 😍 Přidáte se k nim?

VYNIKAJÍCÍ
104 hodnocení na
Martin Zednik
Martin Zednik
Kristýna je prostě skvělá moc děkujeme za focení a určitě se ještě uvidíme můžu jen doporučit budeme se vracet moc rádi děkujeme
Stepan Rezek
Stepan Rezek
Slečnu fotografku jsme měli na naší svatbě a musíme říci, že jsme si nemohli vybrat lépe! Příjemná komunikace, nenucený styl focení, rychlé zpracování fotek (první fotky jsme měli za pár hodin od svatby a zbytek za dva týdny), ale hlavně krásný výsledek, z něhož jsme nadšeni jak my, tak i všichni ostatní :) Děkujeme, Týno!
Martina Holečková
Martina Holečková
Lepší fotografku na předsvatební a svatební focení jsme si nemohli vybrat :) Fotky od ní jsou opravdu krásné, poradila si i s naší stydlivostí 😁 V den svatby všechno a všechny perfektně zorganizovala a vlastně jsme si skoro nevšimli že by nás fotila :) Kristýnko, moc ti děkujeme a těšíme se na nějaké další životní události které nám zaznamenáš.
Františka Panochová
Františka Panochová
Velká spokojenost. Focení bylo velmi příjemné, nenucene a přirozene. Tím pádem výsledek byl úžasný 😊 Fotky co jsme dostali jsou krásné, zachycené prirozene momentky😊 určitě jsme nebyli naposledy😊
Bara Votavova
Bara Votavova
Týna je moc sympatická fotografka, díky čemuž bylo celé focení spontánní a velmi příjemné. Focení s dětmi není vždy jednoduché, ale Týna s nimi skvěle interagovala a dokázala naši divošku přimět koukat do objektivu. Nechala nás si s dětmi hrát a blbnout a vše dokumentovala, když bylo potřeba, tak poradila co a jak, aby to vypadalo hezky na fotce :-). Fotky nám dodala do slíbeného termínu a byly opravdu povedené. Pokud bych si znovu vybírala fotografa, Týna by byla jasná volba.
Vánoční věnec
Vánoční věnec
Profesionální práce, lidský a přátelský přístup! My už po zhlédnutí fotek z naši svatby víme, že jsme s výběrem Týnky udělali nejlépe, jak jsme jen mohli. Ještě jednou díky za skvělou a zcela profesionální práci. ❤️ Horníkovi
petya angelova
petya angelova
Moc děkujeme za nádherné fotky a krásnou vzpominku na Naší svatbu.
Michaela Kopalová
Michaela Kopalová
S Kristýnou jsme se domluvili na předvánoční těhotenské foceni v ateliéru. Focení a hlavně výsledné fotky se nám tam líbily, že o dva měsíce později už jsme Kristýnu uháněli, aby dorazila k nám domů na focení s naším novorozencem 🙂 Můžeme jen doporučit, Kristýna je moc milá a profesionální a výsledné fotky brzy dostanou své místo na zdi.
Petra Colmans Muzikova
Petra Colmans Muzikova
S Tynkou bylo focení nejen zábava,ale i krásná záležitost, připadali jsme si jako filmové hvězdy :) fotky jsou krásné a už teď se těšíme na další setkání! Doporučujeme všemi deseti!

Kde budeme fotit?

V parcích v Praze, v ateliéru, nebo u vás doma.

Chcete fotky ve Stromovce nebo z Petřína? Jsem pro! Chcete se projít centrem, dát si zmrzlinu a kávu v oblíbené kavárně? Paráda! Narodilo se vám miminko a chcete zachytit první společné momenty doma? Ráda dorazím za vámi :)

Ceník focení

• rodinné • párové • těhotenské

3 500 Kč

• cca 1 hodina focení
• 30 až 50 ks upravených fotek
• dodání do 14 dnů v online galerii
• přátelský přístup & uvolněná atmosféra
• tipy, jak se na focení připravit

Ceník platný od 1. 1. 2024

Jak mohou vypadat vaše fotky

Nejčastější dotazy

Kolik dostaneme fotek a kdy budou hotové?
Těšit se můžete na 30–50 ks upravených fotek. Fotky vybírám sama, do galerie zahrnu různé momentky, výrazy v obličeji a také varianty jedné fotky. Hotové jsou do 14 dnů od focení.

Kde můžeme fotit?
V Praze a okolí. Pokud máte nějaké oblíbené místo, napište mi, případně vám doporučím moje oblíbené lokality.

Někdo z rodiny se nerad fotí. Zvládneme to?
Zvládneme! Vždy se snažím, aby focení bylo příjemné, nebudu vás nutit do póz. Mám pár ověřených nápadů, při kterých vznikají krásné momentky. Není se čeho bát :)

Další otázky a odpovědi najdete tady.

Pojďme fotit, těším se na vás :)

dárkový poukaz na focení online

Voucher na focení: Darujte zážitek a krásné fotky

• focení v přírodě v Praze
• online nebo Zásilkovnou v dárkovém balení
• platnost 1 rok
• 3 500 Kč