Rodinné a těhotenské focení, které si užijete

RODINNÉ FOCENÍ

Děti rostou jako z vody. Byla by škoda nemít pár profi fotek na památku, které vám vždy vykouzlí úsměv na tváři. Ať už je vystavíte na Facebooku nebo doma na zdi, věřte, že rozhodnutí mít fotky nejen z mobilu určitě oceníte.

Při focení rodin zachycuji momentky, scény, které vzniknou. Děti nebudu nutit do nepřirozených póz. Raději je zabavím a všichni si to společně užijeme. :) 

TĚHOTENSKÉ FOCENÍ

Vaše fotky s bříškem můžeme fotit nejen v přírodě, ale i u vás doma. Vyfotíme společné fotky jako rodičů, samotné bříško, ale třeba i botičky, které máte pro miminko připravené. A věřte, že i budoucího tatínka bude focení bavit. :)

PÁROVÉ FOCENÍ

Můžeme udělat procházku v přírodě anebo fotit na přímo místě, kde jste se seznámili. Budeme se bavit a po chvilce úplně zapomenete, že mám v ruce foťák.


KDE MŮŽEME FOTIT?

V pražských parcích (Stromovka, Havlíčkovy sady, Petřín, Šárka), v okolí Sedlčan a na Vysočině (Pelhřimov, Jihlava).

rodinné focení v parku ve štětkovicích u sedlčan

Ceník

Focení v přírodě nebo u vás doma

2 000 Kč

Hodnocení

Co říkají ti, kteří stáli před mým foťákem?

Krásné fotky, skvělý přístup. Doporučuji! 😊

Lucka, Michal a Rozálka

rodinné focení havlíčkovy sady na podzim v parku praha

S Kristýnou jsme fotili poprvé před více než rokem a každé focení s ní je překrásná zkušenost. Svou milou a vlídnou energií dokáže všechny přítomné zklidnit a z krkolomných úsměvů jsou najednou úsměvy plné radosti a lásky. Už teď se moc těším na další společné focení.

Martina, Marek, Klárka a Mareček

Ráda bych poděkovala Týnce za úžasné fotky, které nám asi 14 dní zpátky udělala. Ani jsem nečekala, že se sama sobě můžu na nějaké fotce líbit, ale Týnka to dokázala. Ještě jednou moc děkuji a budeme se těšit na další foceni. Tohle rozhodně nebylo první a poslední. 😍

Kristýna a Jirka

S přítelkyní pro nás bylo profesionální focení premiéra. Oba jsme měli mírné obavy z toho, jak bude focení probíhat vzhledem k tomu, že jsme oba spíše stydliví. Opak byl však pravdou především díky Týnce, která nám focení výrazně zpříjemnila a vlastně jsme oba byli příjemně překvapeni, jak rychle nám focení uteklo. Vřele doporučujeme.

Lucka a Fanda

Velmi příjemné focení, ze kterého vznikly nádherné fotky. Díky Týnce budeme mít krásnou vzpomínku. Doporučujeme 👍

Monika, Petr a Viktorek

Jak mohou vypadat vaše rodinné a těhotenské fotky

Radost z nových fotek? Klidně hned zítra.

Radost z nových fotek? Klidně hned zítra.

NAPIŠTE MI

kristyna@zbiralova.cz

+420 736 222 471

Sledujte mě na sítích

Kristýna Zbíralová

Rodinná a svatební fotografka

Praha, Středočeský kraj, Vysočina

IČO: 07165277