Focení uvolněně, přirozeně, s úsměvem

Svatební a rodinná fotografka Praha, Středočeský kraj

svatební fotografka praha

Seznamte se…

Týna, vaše kreativní kamarádka, nenápadný milý host a fotografka v jednom


Kristýna Zbíralová, těší mě! Už odmala mě baví koukat na svět přes hledáček foťáku.

Od roku 2018 se focení věnuji profesionálně na volné noze a zachytila jsem stovky neopakovatelných momentů jak na svatbách, tak při rodinném a těhotenském focení.

Fotím v Praze a ve Středočeském kraji. Záleží mi na tom, abyste si čas strávený před foťákem užili. Jedině pak vzniknou uvolněné a přirozené fotky plné úsměvů.

kristýna zbíralová fotografka

Co budeme fotit?

svatební fotografka praha

Svatební focení

Užijte si svůj den naplno! Já se mezitím postarám o zachycení těch nejkrásnějších momentů.

Rodinné a těhotenské focení

Pohodové focení bez stresu! Během hodiny vyfotíme rodinné fotky plné úsměvů.

Co říkají ti, kteří stáli před mým foťákem?

VYNIKAJÍCÍ
104 hodnocení na
Martin Zednik
Martin Zednik
Kristýna je prostě skvělá moc děkujeme za focení a určitě se ještě uvidíme můžu jen doporučit budeme se vracet moc rádi děkujeme
Stepan Rezek
Stepan Rezek
Slečnu fotografku jsme měli na naší svatbě a musíme říci, že jsme si nemohli vybrat lépe! Příjemná komunikace, nenucený styl focení, rychlé zpracování fotek (první fotky jsme měli za pár hodin od svatby a zbytek za dva týdny), ale hlavně krásný výsledek, z něhož jsme nadšeni jak my, tak i všichni ostatní :) Děkujeme, Týno!
Martina Holečková
Martina Holečková
Lepší fotografku na předsvatební a svatební focení jsme si nemohli vybrat :) Fotky od ní jsou opravdu krásné, poradila si i s naší stydlivostí 😁 V den svatby všechno a všechny perfektně zorganizovala a vlastně jsme si skoro nevšimli že by nás fotila :) Kristýnko, moc ti děkujeme a těšíme se na nějaké další životní události které nám zaznamenáš.
Františka Panochová
Františka Panochová
Velká spokojenost. Focení bylo velmi příjemné, nenucene a přirozene. Tím pádem výsledek byl úžasný 😊 Fotky co jsme dostali jsou krásné, zachycené prirozene momentky😊 určitě jsme nebyli naposledy😊
Bara Votavova
Bara Votavova
Týna je moc sympatická fotografka, díky čemuž bylo celé focení spontánní a velmi příjemné. Focení s dětmi není vždy jednoduché, ale Týna s nimi skvěle interagovala a dokázala naši divošku přimět koukat do objektivu. Nechala nás si s dětmi hrát a blbnout a vše dokumentovala, když bylo potřeba, tak poradila co a jak, aby to vypadalo hezky na fotce :-). Fotky nám dodala do slíbeného termínu a byly opravdu povedené. Pokud bych si znovu vybírala fotografa, Týna by byla jasná volba.
Vánoční věnec
Vánoční věnec
Profesionální práce, lidský a přátelský přístup! My už po zhlédnutí fotek z naši svatby víme, že jsme s výběrem Týnky udělali nejlépe, jak jsme jen mohli. Ještě jednou díky za skvělou a zcela profesionální práci. ❤️ Horníkovi
petya angelova
petya angelova
Moc děkujeme za nádherné fotky a krásnou vzpominku na Naší svatbu.
Michaela Kopalová
Michaela Kopalová
S Kristýnou jsme se domluvili na předvánoční těhotenské foceni v ateliéru. Focení a hlavně výsledné fotky se nám tam líbily, že o dva měsíce později už jsme Kristýnu uháněli, aby dorazila k nám domů na focení s naším novorozencem 🙂 Můžeme jen doporučit, Kristýna je moc milá a profesionální a výsledné fotky brzy dostanou své místo na zdi.
Petra Colmans Muzikova
Petra Colmans Muzikova
S Tynkou bylo focení nejen zábava,ale i krásná záležitost, připadali jsme si jako filmové hvězdy :) fotky jsou krásné a už teď se těšíme na další setkání! Doporučujeme všemi deseti!

Nejčastější dotazy

Vše, co vás zajímá ohledně svatebního a rodinného focení.

dárkový poukaz na focení online