Focení uvolněně, přirozeně, s úsměvem.

Pojďme zachytit vzpomínky navždy.

Seznamte se…

Vaše kreativní kamarádka a fotografka v jednom

Ahoj, jsem Týna, těší mě! Už odmala mě baví koukat na svět přes hledáček foťáku. Od roku 2018 se focení věnuji profesionálně na volné noze a zachytila jsem stovky neopakovatelných momentů jak na svatbách, tak při rodinném a těhotenském focení. Fotím hlavně v Praze a ve Středočeském kraji. Záleží mi na tom, abyste si čas strávený před foťákem užili. Jedině pak vzniknou uvolněné a přirozené fotky plné úsměvů.

kristýna zbíralová fotografka

Co společně zachytíme?

Svatební focení

Užijte si svůj den naplno! Já se mezitím postarám o zachycení úsměvů a jedinečných momentů.

Rodinné a těhotenské focení

Nebojte se strojených póz a nudy na focení. Během hodiny vyfotíme přirozené rodinné fotky plné úsměvů.

Co říkají ti, kteří stáli před mým foťákem?

Lenka Hamplová
Lenka Hamplová
Z našeho domácího focení vzešly opravdu krásné fotografie. Focení bylo mimořádně pohodové.
Nikola Kopecká
Nikola Kopecká
S Týnou jsme se fotili již podruhé. Její styl focení je nenáročný. Vždy jsme si užili spoustu legrace. Mohu jenom doporučit.
Nicola Husníková
Nicola Husníková
Týnka je neskutečný profík. Focení s ní bylo příjemné, panovala uvolněná atmosféra a já se cítila skvěle, i když vůbec neumím jakkoliv pózovat a nevím co sama se sebou. 😅 Týnka mě instruovala s tím, co mám dělat, navrhovala změny prostředí, dokonce i převlékání ve sněhu jsme zvládly. Byly jsme hotové za cca půl hodinky a výsledek fotek je perfektní. Děkuji moc a už se těším, až nafotíme novorozenecké fotky. 🙏🏻
Michaela Gabrielová
Michaela Gabrielová
Focení bylo skvělé! S Týnou jsme si focení moc užili a fotky, které Týna udělala jsou nad naše očekávání. Děkujeme mockrát.
Khrystyna Chytráčková
Khrystyna Chytráčková
Moc děkujeme, focení jsme si moc užili, byla to fajn vánoční procházka, se sněhem, mrazem a vším, co k tomu patří a k tomu ty úžasné fotky. Určitě se na Vás obrátíme hned při další příležitosti, vlastně už teď se na to těšíme :).
Barbora Ekart
Barbora Ekart
Příjemné focení, nádherné výsledné fotky! Můžu jen doporučit :)
Karolina Menclova
Karolina Menclova
Na Týnku jsem narazila na sociální síti, kde mě oslovil její styl focení. A neudělali jsme chybu, když jsme si vybrali právě ji, aby nám nafotila těhotenské fotky. Týnka je moc příjemná a ačkoliv se neradi fotíme, byla to pro nás milá zkušenost a výsledné fotografie jsou moc hezké. Děkujeme a doporučujeme. 🍁 My se určitě nefotili naposledy. ☺️
Petra Hlavacova
Petra Hlavacova
Focení s Kristýnou určitě doporučuji! Fotili jsme s ní už podruhé a určitě ne naposledy. Fotky nádherné a focení vždy příjemné, nenucené. Jsme moc spokojení.
Lucie Winterová
Lucie Winterová
Služby fotografky Týny Zbíralové mohu vřele doporučit. Dělala pro nás těhotenské podzimní focení ve Stromovce a vše - od počáteční domluvy, přes samotný průběh focení, až po výsledné zaslané fotografie – bylo naprosto profesionální. U Týny oceňuji zejména její milý a vstřícný přístup, určitě se na ni brzy zase obrátíme :)
Andrea Kráslová
Andrea Kráslová
S Týnou fotíme pravidelně na podzim a vždy je to příjemně i efektivně strávený čas. Týna má talent nejen na focení, ale také na výběr míst a na vytvoření pohodové atmosféry. Během hodiny máme vždy hotovo. Navíc je s ní jednoduchá a dobrá domluva. Fotky jsou přirozené, krásné, dobře zachycené a vždy děláme album, i pro prarodiče. A děti jí zbožňují!

Nejčastější dotazy

Vše, co vás zajímá ohledně svatebního a rodinného focení.

Darujte zážitek a krásné fotky

Posílám v online nebo tištěné podobě poštou zdarma.