Focení, které si všichni užijete!

Rodinná fotografka v Praze
• rodinné • párové • těhotenské

Bude to super zážitek

Půjdeme si procházku v parku (nejčastěji Petřín, Stromovka) a užijete si hodinu všichni spolu. Vzít můžete i oblíbené hry, nebo třeba kytaru.

Desítky nadšených rodin a párů

Nestrojené a nádherné momentky. Krásná online galerie. Týna je profesionální, přátelská, spolehlivá, milá fotografka.“ To nejčastěji říkají mí klienti.

Rychlé dodání

Vaše fotky dostanete upravené v krásné online galerii do 14 dnů, kterou můžete jednoduše nasdílet i babičkám a dědečkům.

rodinné focení petřín praha

Ceník focení

3 500 Kč

• cca 1 hodina focení
• 30 až 50 ks upravených fotek
• dodání do 14 dnů v online galerii
• přátelský přístup & uvolněná atmosféra
• tipy, jak se na focení připravit

Fotím v Praze –⁠⁠⁠⁠⁠ v přírodě, u vás doma, nebo v ateliéru.

Ceník platný od 1. 1. 2024

„Nejlepší focení, co jsme kdy zažili!“

Fotila jsem už několik desítek nadšených rodin a párů. 😍 Přidáte se k nim?

VYNIKAJÍCÍ
100 hodnocení na
Bara Votavova
Bara Votavova
Týna je moc sympatická fotografka, díky čemuž bylo celé focení spontánní a velmi příjemné. Focení s dětmi není vždy jednoduché, ale Týna s nimi skvěle interagovala a dokázala naši divošku přimět koukat do objektivu. Nechala nás si s dětmi hrát a blbnout a vše dokumentovala, když bylo potřeba, tak poradila co a jak, aby to vypadalo hezky na fotce :-). Fotky nám dodala do slíbeného termínu a byly opravdu povedené. Pokud bych si znovu vybírala fotografa, Týna by byla jasná volba.
Vánoční věnec
Vánoční věnec
Profesionální práce, lidský a přátelský přístup! My už po zhlédnutí fotek z naši svatby víme, že jsme s výběrem Týnky udělali nejlépe, jak jsme jen mohli. Ještě jednou díky za skvělou a zcela profesionální práci. ❤️ Horníkovi
petya angelova
petya angelova
Moc děkujeme za nádherné fotky a krásnou vzpominku na Naší svatbu.
Michaela Kopalová
Michaela Kopalová
S Kristýnou jsme se domluvili na předvánoční těhotenské foceni v ateliéru. Focení a hlavně výsledné fotky se nám tam líbily, že o dva měsíce později už jsme Kristýnu uháněli, aby dorazila k nám domů na focení s naším novorozencem 🙂 Můžeme jen doporučit, Kristýna je moc milá a profesionální a výsledné fotky brzy dostanou své místo na zdi.
Petra Colmans Muzikova
Petra Colmans Muzikova
S Tynkou bylo focení nejen zábava,ale i krásná záležitost, připadali jsme si jako filmové hvězdy :) fotky jsou krásné a už teď se těšíme na další setkání! Doporučujeme všemi deseti!
Lenka Hamplová
Lenka Hamplová
Z našeho domácího focení vzešly opravdu krásné fotografie. Focení bylo mimořádně pohodové.
Nikola Kopecká
Nikola Kopecká
S Týnou jsme se fotili již podruhé. Její styl focení je nenáročný. Vždy jsme si užili spoustu legrace. Mohu jenom doporučit.
Nicola Husníková
Nicola Husníková
Týnka je neskutečný profík. Focení s ní bylo příjemné, panovala uvolněná atmosféra a já se cítila skvěle, i když vůbec neumím jakkoliv pózovat a nevím co sama se sebou. 😅 Týnka mě instruovala s tím, co mám dělat, navrhovala změny prostředí, dokonce i převlékání ve sněhu jsme zvládly. Byly jsme hotové za cca půl hodinky a výsledek fotek je perfektní. Děkuji moc a už se těším, až nafotíme novorozenecké fotky. 🙏🏻
Michaela Gabrielová
Michaela Gabrielová
Focení bylo skvělé! S Týnou jsme si focení moc užili a fotky, které Týna udělala jsou nad naše očekávání. Děkujeme mockrát.
Khrystyna Chytráčková
Khrystyna Chytráčková
Moc děkujeme, focení jsme si moc užili, byla to fajn vánoční procházka, se sněhem, mrazem a vším, co k tomu patří a k tomu ty úžasné fotky. Určitě se na Vás obrátíme hned při další příležitosti, vlastně už teď se na to těšíme :).

Jak mohou vypadat vaše fotky

Nejčastější dotazy

Kolik dostaneme fotek a kdy budou hotové?
Těšit se můžete na 30–50 ks upravených fotek. Fotky vybírám sama, do galerie zahrnu různé momentky, výrazy v obličeji a také varianty jedné fotky. Hotové jsou do 14 dnů od focení.

Kde můžeme fotit?
V Praze a okolí. Pokud máte nějaké oblíbené místo, napište mi, případně vám doporučím moje oblíbené lokality.

Někdo z rodiny se nerad fotí. Zvládneme to?
Zvládneme! Vždy se snažím, aby focení bylo příjemné, nebudu vás nutit do póz. Mám pár ověřených nápadů, při kterých vznikají krásné momentky. Není se čeho bát :)

Další otázky a odpovědi najdete tady.

Pojďme fotit, těším se na vás :)

dárkový poukaz na focení online

Voucher na focení: Darujte zážitek a krásné fotky

• focení v přírodě v Praze
• online nebo Zásilkovnou v dárkovém balení
• platnost 1 rok
• 3 500 Kč